Kariéra

Lektor/ka Kreativního malování

Jelikož neustále rosteme, potřebujeme do našeho týmu posily, abychom mohli Kreativním malováním obohacovat životy stále více a více našich zákazníků.

Co budete dělat

stanete se lektorem Kreativního malování; při pravidelných lekcích budete průvodcem pro naše malé malíře, budete je vést, podporovat a motivovat, ptát se, reflektovat a rozvíjet; budete se moci podílet na rozvoji unikátního konceptu, který má pozitivní ohlas nejen v ČR, ale i zahraničí; můžete být součástí expanze po Praze a celé ČR

Koho hledáme

studenty nebo absolventy VŠ – ideálně se zaměřením na psychologii a/nebo pedagogiku; s pozitivním vztahem k výtvarné oblasti; kreativní osobnosti, které chtějí dělat věci jinak; časově flexibilní s ochotou tvrdě pracovat; se skvělými komunikačními schopnostmi k dětem i dospělým

Vaše plus

máte zkušenosti s prací s dětmi (především předškolního věku); zajímáte se o nové metody rozvoje dětské osobnosti

Nabízíme

teoretické a praktické zaškolení v konceptu Kreativního malování; práci dle vašich časových možností (na DPP nebo ŽL); bezva finanční ohodnocení; přátelský tým lidí s chutí něco dokázat; začít pracovat ihned

Pošlete nám na e-mail svůj životopis a popište důvody, proč se chcete stát součástí našeho týmu a proč si myslíte, že jste vhodný kandidát.

Zůstaňte s námi