Naše ateliéry fungují bez omezení!

Milí rodiče,

řada z vás se samozřejmě dotazuje, jestli můžete do ateliéru standardně docházet v této složité době. Zásadní a určitě dobrá zpráva je, že ateliér funguje bez omezení a malujeme o sto šest! 🙂

Samozřejmě je pro nás zdraví a bezpečnost vašich dětí, vás i všech našich lektorek to nejdůležitější. Proto jsme v ateliéru posílili hygienická opatření, častěji vše dezinfikujeme, větráme a dbáme na čistotnost dětí na kurzech. Jsme v kontaktu s Hygienickou stanicí hl. m. Prahy, se kterou jsme náš provoz konzultovali a máme potvrzeno, že v malých kolektivech, ve kterých v ateliéru standardně pracujeme, můžeme bez omezení fungovat i nadále.

Zároveň vás prosíme, abyste se zvýšenou důsledností dbali na to, abyste do ateliéru na lekci posílali jen zcela zdravé děti, nebrali s sebou při vyzvedávání nemocné sourozence a podobně. Raději nám včas napište, lekci omluvíme a zkusíme pro vás najít náhradní lekci, jakmile se vaše děti uzdraví.

Situaci samozřejmě pečlivě sledujeme, takže kdyby v kontextu provozu našeho ateliéru došlo k nějakým novým nařízením, určitě vás budeme obratem informovat.

Děkuji za pochopení a pozornost a těšíme se na vás na lekcích v ateliéru!

Dana