Podmínky a informace ke kurzům

Přihlašování do kurzů

  • Zápis do kurzů začíná v pondělí 10. června 2024 ve 20:30 pro všechny zájemce. Místo ve vybraném kurzu rezervujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo emailu info@kreativni-malovani.cz. Kapacita všech kurzů je omezená. Do úterý 11. června 20:30 mají přednost při zaplnění kapacity vybraného kurzu účastníci letního semestru 2024.
  • Stávajícím i nově začínajícím zákazníkům bude následně vystavena přihláška. Pro potvrzení rezervace je potřeba uhradit převodem na účet do 4 dnů od vystavení přihlášky zálohu 50 % z ceny kurzovného. Doplatek kurzovného je splatný nejpozději 3 týdny před zahájením zimního semestru (viz údaje k platbě v přihlášce). Pokud se vám přihodí neočekávaná událost a budete potřebovat rezervaci zrušit, záloha je vratná při zrušení nejpozději 3 týdny před zahájením zimního semestru 2024 (ze zálohy bude při vracení odečten administrativní poplatek 350 Kč).
  • Pro stávající zákazníky z letního semestru 2024 lze převést maximálně 2 lekce do následujícího zimního semestru 2024. Tyto lekce je možné nahradit během prvních dvou měsíců zimního semestru 2024 po předchozí domluvě (tj. lekce se neodečítají z kurzovného na zimní semestr 2024). Aby lekce mohla být převedena, musí být řádně omluvena dle stanovených podmínek v přihlášce a dítě musí být přihlášeno do kurzu v zimním semestru 2024.
  • Do kurzu je možné se přihlásit i v průběhu semestru. Následně bude cena kurzovného snížena o již proběhlé lekce.

Obecné podmínky a informace pro účastníky kurzu

  • Aktuální a platné podmínky jsou dostupné na webových stránkách našeho docházkového systému Webooker, konkrétně v sekci Provozní řád, přímo zde: Podmínky a informace ke kurzům

Zůstaňte s námi

Newsletter

Zašlete nám svůj e-mail a přihlaste se k odběru newsletteru. Dozvíte se tak jako první o všech novinkách a plánovaných akcích v našem ateliéru.

Sledujte nás na Facebooku